• Interior Design Studio in Los Angeles Musik Kurser
    Daf, Piano, Tonbak, Fiol, Setar och Tar
  • Interior Design Studio in Los Angeles Datakurser
    Windows, Internet, Word, Excel, PowerPoint
    Facebook, E-post
    Photoshop, ...
  • Interior Design Studio in Los Angeles Läroböcker
    Denna bok är skriven av Ashkan Avishan och undervisas i skolor i Sverige och andra länder.

Styrelse

Reza Talebi

Ordförande
reza.talebi@uciran.com
Bahram Farokhmanesh

Kassör
bahram.farokhmanesh@uciran.com
Siamak Takbiri

Styrelseledamot
siamak.takbiri@uciran.com
Simin Tarkian

Styrelseledamot
simin.tarkian@uciran.com
Mehdi Rood

Styrelseledamot
mehdi.rood@uciran.com
Farhang Tavoly

Suppleant
farhang.tavoly@uciran.com
Mitra Soufi

Suppleant
mitra.soufi@uciran.com


Revisorer

Eshag Kia

Revisor
eshagh.kia@uciran.com
Abdolali Safavi

Revisor
abdolali.safavi@uciran.com


Valberedningar

Abbas Mosavi

Valberedning
abbas.moosavi@uciran.com
Khosrow Dasht Navard

Valberedning
kh.dasht@yahoo.com


Nyheter

20190401
Årsmöte 2018

Kära vänner!
Utbildningscentret Irans årsmöte hålls fredag den 5:e april kl. 15.00 i Folkets Hus Hammarkullen. Var med och påverka, ni kan lämna era förslag till Khosrow Dasht Navard medlem i föreningens valberedning.
UCIs styrelse
Välkomna!