• Interior Design Studio in Los Angeles Musik Kurser
    Daf, Piano, Tonbak, Fiol, Setar och Tar
  • Interior Design Studio in Los Angeles Datakurser
    Windows, Internet, Word, Excel, PowerPoint
    Facebook, E-post
    Photoshop, ...
  • Interior Design Studio in Los Angeles Läroböcker
    Denna bok är skriven av Ashkan Avishan och undervisas i skolor i Sverige och andra länder.

Styrelse

Reza Talebi

Ordförande
reza.talebi@uciran.com
Bahram Farokhmanesh

Kassör
bahram.farokhmanesh@uciran.com
Shahla Alamshahi

Styrelseledamot
shahla.alamshahi@uciran.com
Ferdos Ahmadi

Styrelseledamot
ferdos.ahmadi@uciran.com
Mehdi Rood

Styrelseledamot
mehdi.rood@uciran.com
Mitra Sofi

Suppleant
mitra.sofi@uciran.com
Hanna Tazarvi

Suppleant
hana.tazarvi@uciran.com


Revisorer

Eshag Kia

Revisor
eshagh.kia@uciran.com
Abdolali Safavi

Revisor
abdolali.safavi@uciran.com


Valberedningar

Abbas Mosavi

Valberedning
abbas.moosavi@uciran.com
Khosrow Dasht Navard

Valberedning
kh.dasht@yahoo.com


Nyheter

20180604
Sommarlov

Härmed vill vi informera att Utbildningscentret Iran kommer att vara stängd fr.o.m. måndagen den 2 juli t.o.m. tisdagen den 31 juli. Vi öppnar onsdagen den 1 augusti 2018. Vi på Utbildningscentret Iran önskar alla våra kära landsmän och medlemmar en riktig fin sommar.